Unisport-medlemmar | Ni står först i kön

01.11.2022

Skrivet av Erik

Den här månaden ger vi alla våra medlemmar exklusiv tillgång till vårt Unisport FC-universum. Vi har satt ihop en månad med speciella belöningar, förmåner och tävlingar för dig som ett tack för att du är en del av Unisport FC.

Medlemsförmåner

Inte medlem än? Det är inga problem. Som Unisport FC-medlem får du exklusiv tillgång till förmåner så som förtur till exklusiva produkter, upplevelser och nyheter från Unisport. Helt gratis.


- Tillgång till exklusiva produkter
- Exklusiv 25 % rabattkod för nya produkter (gäller endast i november)
- Spara dina favoritprodukter
- Spåra dina beställningar
- Se din beställningshistorik
- Ladda ner dina kvitton
- Snabbare checkoutBli medlem Logga in

Exklusiv rabattkod

Den här är till er alla! Vi vill tacka er, våra medlemmar, som gör allt detta möjligt genom att ge er en exklusiv rabatt på 25 % som gäller på ordinarie priser. Kolla i din inkorg, du har en rabattkod som väntar på dig Hittar du inte koden där så kolla även din skräppost. Om du är medlem men har avregistrerat dig från nyhetsbrevet behöver du bara uppdatera din profil och prenumerera på nyhetsbrevet igen. Rabattkoden gäller för produkter på Unisportstore.se och kan endast användas en gång.

Om du är ny medlem får du rabattkoden när du skapar ett konto. Du får inte någon rabattkod om du har sagt upp ditt Unisport-medlemskap, du måste i så fall registrera dig på nytt om du vill få rabattkoden.


Bli medlem här!

Exklusiv medlemsrea

Få upp till 50 % rabatt på vårt förstklassiga utbud av fotbollsutrustning. Unisports medlemmar kan just nu spara upp till 50 % på fotbollsskor, sportkläder och mode från de största märkena. Unisport erbjuder populära produkter för både herr, dam och barn. Hitta dina fynd under Member November. Vi har samlat ett par av våra bästa erbjudanden här.


Kolla in medlemsprodukter på rea

Vinn otroliga priser!

Unisport FC är till för alla. Klubben som gör verklighet av dina fotbollsdrömmar och under november har alla medlemmar chansen att vinna otroliga priser!

Vinn en signerad Man City-tröja

När du köper en produkt från Manchester City den här månaden är du automatiskt med och tävlar om en signerad Manchester City-tröja!

Manchester City har blivit en av fotbollens starkaste klubbar på senare tid, och det ser ut som om de är på rätt väg att vinna ännu fler troféer de närmaste åren. Du bör definitivt utforska vår Man City-shop här på Unisport. Vi har deras matchtröjor, merchandise, träningskläder och mycket mer. Två vinnare utses i slutet av månaden.

Bli sponsrad av Unisport

Du har chansen att vinna en årsförbrukning av skor från den senaste kollektionen av valfritt märke. Priset består av fyra par skor: ett par naturgräs- eller konstgräs-skor, ett par inomhusskor, ett par TF-skor och ett par sneakers!

Allt du behöver göra är att skriva en recension av dina senast köpta fotbollsskor under november. Hitta skorna bland dina beställningar här, gå till produktsidan och börja skriva din recension.

Vinn dina favoritprodukter

Logga in på Mina sidor och lägg till dina favoritprodukter i "Mina favoriter" för att få chansen att vinna ALLA dina favoritprodukter.

Du får också besked när dina favoritprodukter blir prissänkta! En win-win-situation helt enkelt.


Gå till dina favoriter

I slutet av november kommer vi att utse vinnarna bland alla våra medlemmar som har varit med och tävlat! Du kan läsa våra tävlingsvillkor här och alla vinnare kommer att presenteras här.